8 Rzeczy do samoobrony dla dziewczyn

5/5 - (1 vote)

8 Rzeczy do samoobrony dla dziewczyn – zestawy

Rzeczy do samoobrony dla dziewczyn.

Ataki na kobiety są proporcjonalnie wysokie, więc potrzeba noszenia rzeczy do samoobrony dla dziewczyny jest niezwykle ważna.
Chociaż istnieje kilka sposobów, aby nie stać się ofiarą, czasami zdarza się coś nie do pomyślenia i osoba jest zmuszona do obrony pomimo zachowania czujności.

Dlatego ważne jest, aby mieć przy sobie przynajmniej jedną z najlepszych rzeczy do samoobrony dla kobiet.
Stworzyliśmy tę listę ośmiu najlepszych broni ochronnych dla kobiet, abyś mogła wybrać taką, która pomoże ci zapewnić bezpieczeństwo.

 

Bez zbędnych ceregieli spójrzmy na
najlepsze rzeczy do samoobrony dla dziewczyn

 

Pomyśl inaczej o swojej broni do samoobrony!

Jedynym pewnym sposobem ochrony przez cały czas, zarówno w walce wręcz, jak i w zwarciu, jest użycie przedmiotów znajdujących się w torebce lub kieszeni jako broń. Łatwiej niż kiedykolwiek ukryć nieśmiercionośną broń do samoobrony, która nie zostanie wykryta, dopóki nie uderzysz. Wołanie o pomoc na niewiele się zda. I nadal możesz być obezwładniony, bez względu na to, jak bardzo jesteś wysportowana. Nie ma prawie żadnej rzeczy do samoobrony, której nie można nosić ze sobą, a w którą można się uzbroić, aby napastnik nie tylko został ranny, ale także obezwładniony. Pamiętaj, twoim celem numer jeden jest przetrwanie.

Jeśli nie jesteś silną ani dużą kobietą, jak możesz obronić się przed większym lub silniejszym napastnikiem płci męskiej?

Od czasów jaskiniowców wymyślaliśmy narzędzia, których ktoś o mniejszej sile i rozmiarze może użyć do obrony przed większymi zwierzętami lub polowania na nie w celu zdobycia pożywienia.

Obecnie nadal tworzymy narzędzia i broń, których ludzie mogą używać do obrony przed większymi lub silniejszymi napastnikami.

Jeśli kiedykolwiek zostałeś zaatakowany, padłeś ofiarą lub znalazłeś się w niebezpiecznej sytuacji, wiesz, jak ważne jest posiadanie rzeczy do samoobrony — czegokolwiek, co da ci większą szansę na odparcie ataku napastnika i przeżycie.

Co stanowi dobrą broń i jakie rzeczy do samoobrony dla dziewczyn?

Istnieje wiele czynników, w tym skuteczność, cena, praktyczność i osobiste preferencje.

 

Czy broń bez zezwolenia jest dobra do samoobrony dla kobiet?

Pistolety bez zezwolenia to jedna z najlepszych i najbardziej niezawodnych broni do samoobrony dla kobiet. Inne rzeczy do samoobrony mają zalety, takie jak ich skuteczność i praktyczność. Żadna nie ma pełnego zakresu możliwości samoobrony, jak broń. I właśnie dlatego istnieje więcej barier prawnych w zdobywaniu prawdziwej broni i dla wielu może to być zbyt kosztowne.

Ogólnie rzecz biorąc, jeśli chcesz wzmocnić obronę swojego domu, szukasz całkowitego spokoju ducha lub czujesz się komfortowo posiadając coś do samoobrony. Broń  bez pozwolenia powinna znajdować się na szczycie listy.

Wniosek

Żyjemy w niebezpiecznym świecie i bez względu na to, kim jesteś i gdzie mieszkasz, możesz paść ofiarą przestępstwa.

Przygotowanie się na niebezpieczną sytuację to nie życie w strachu; to uważność na rzeczywistość i życie w chwili obecnej. Zrozumienie, że możesz potrzebować broni do samoobrony, aby się chronić, nie jest strachem, to bycie mądrym.

Innym sposobem, w jaki kobiety mogą się bronić, jest zapisanie się na zajęcia z samoobrony. Zajęcia z samoobrony pomagają kobietom budować siłę fizyczną, umiejętności walki i pewność siebie, aby odeprzeć napastnika rękami, nogami, ciałem i umysłem.

Na dobrą sprawę, w dzisiejszych czasach łatwo i tanio się uzbroić.

Czy naprawdę potrzebujesz broni bez zezwolenia do samoobrony?

Tak, nie trzeba długo oglądać wiadomości, aby zorientować się, że jest mnóstwo ludzi, którzy woleliby raczej wykorzystywać innych i szkodzić im niż pracować. Jest zbyt wiele przestępstw i napaści, ponieważ ktoś nie walczył.

Powiedziawszy to, są chwile, w których można załagodzić sytuację. Niewielu ludzi jest wyszkolonych w walce wręcz, takich jak Jason Bourne, i jeśli nie jesteś jednym z nich, najlepiej pozwolić na napad i postarać się, aby wszyscy zaangażowani byli jak najbardziej spokojni. Żadna własność nie jest warta śmierci, bez względu na jej wartość.

Powinieneś używać broni do samoobrony tylko wtedy, gdy ty lub ktoś, kogo kochasz, jest zagrożony uszkodzeniem ciała. W takim scenariuszu walcz tak, jakby od tego zależało twoje życie, ponieważ tak jest.

Jak wybrać odpowiednią broń do samoobrony?

Wybór najlepszej broni do samoobrony dla kobiety wymaga zastanowienia się nad swoim stylem życia i sytuacjami, w jakich na co dzień się znajdujesz. Powinieneś kupić broń, z którą czujesz się komfortowo. Dla niektórych osób najlepiej jest nosić broń, podczas gdy innym wygodniej jest używać paralizatora lub gwizdka. Nie zapominaj o noszeniu wielu, ponieważ każdy ma swoje zalety i wady.

Ukryte noszenie broni palnej – Rzeczy do samoobrony dla dziewczyn

Chociaż wiele osób automatycznie zakłada, że broń jest najlepszą bronią ochronną dla kobiet. Nie zawsze tak jest.
W niektórych miejscach obowiązuje zakaz posiadania broni, a niektóre sytuacje można złagodzić bez potrzeby posiadania broni palnej. Jeśli jednak możesz i zdecydujesz się nosić broń, stale kontynuuj szkolenie. W ten sposób możesz być pewny, że nadejdzie czas, kiedy będziesz zmuszony go użyć, jak w przypadku aktywnego strzelca.

Rzeczy do samoobrony dla dziewczyn Pistolety ogłuszające

Paralizatory byłyby następującą najlepszą bronią bezpieczeństwa dla kobiet, ale są miejsca, w których są nielegalne, więc sprawdź lokalne przepisy. Paralizatory i paralizatory mają swoje ograniczenia, ponieważ musisz być blisko napastnika. A często masz tylko jeden, może dwa strzały, aby zatrzymać napastnika.

Gaz pieprzowy Rzeczy do samoobrony dla dziewczyn

Mace lub gaz pieprzowy byłyby moją trzecią opcją po prostu dlatego, że nadal możesz ich użyć, zanim atakujący dostanie cię w swoje ręce. Nie użyłbym gazu pieprzowego w ograniczonej przestrzeni, chyba że nie miałbym innego wyjścia, ponieważ wiem, że też odczuję skutki buławy. Zachowaj ostrożność również na zewnątrz, gdy wieje wiatr, ponieważ może on zostać zdmuchnięty z powrotem na ciebie.

Rzeczy do samoobrony dla dziewczyn Noże

Nóż, długopis taktyczny lub inny ostry przedmiot to moja następna linia obrony, gdy atakujący znajdzie się w zasięgu ręki. Korzystanie z tej broni obronnej wymaga treningu, aby uniknąć obrażeń lub wyrwania broni z ręki. Chociaż pokazanie potencjalnemu napastnikowi, że masz nóż, może niektórych odstraszyć, ale nie zawsze, więc bądź przygotowany na użycie go, jeśli go pokażesz.

 

Broń alarmowa dla dziewczyn

Pozycje, które najmniej polecam, to hałaśniki. Mogą początkowo przestraszyć atakującego, ale jeśli w pobliżu nie ma nikogo, kto mógłby usłyszeć dźwięk i pomóc, nie robią ci nic dobrego. Miasta są często głośne, a wiele różnych dźwięków, które się zbiegają, może zagłuszyć twoją broń obronną. Można odebrać ci gwizdek, a elektroniczny hałaśnik zmiażdżyć szybkim tupnięciem.

Najlepszą samoobroną dla kobiet jest bycie świadomym swojego otoczenia. Kiedy trzymasz głowę na uboczu i zawsze się rozglądasz, swoim językiem ciała wysyłasz wiadomość potencjalnym napastnikom, że nie będziesz łatwą ofiarą. Napastnicy są tchórzami i chcą łatwej ofiary. Udział w zajęciach samoobrony to łatwy pierwszy krok do lepszego przygotowania

Najgorsza broń do samoobrony dla kobiet

Wspomniałem wcześniej, że nie interesują mnie gwizdki i inne hałasery do samoobrony. Mogą zadziałać tylko wtedy, gdy w pobliżu są inni ludzie, którzy są gotowi wkroczyć i ci pomóc, a jeśli tak jest. To krzyczenie i robienie scen działa równie dobrze i nie musisz się wysilać, aby zacząć robić hałas. Po prostu otwórz usta i zrób scenę, jak zalecamy w naszym artykule. Jak przetrwać w złym sąsiedztwie. Istnieje wiele innych sztuczek, które można kupić, w rzeczywistości zbyt wiele, aby je wymienić. Dobrą zasadą jest pamiętanie, że wszystko może stać się bronią w walce o twoje życie, nawet parasol.

Rzeczy do samoobrony dla dziewczyn Końcowe przemyślenia

Najlepszą opcją, o której dzisiaj rozmawialiśmy. Było narzędzie do samoobrony Taser Pulse + z integracją Noonlight, ponieważ gdy tylko pociągniesz za spust. Władze zostaną powiadomione o Twojej lokalizacji i potrzebujesz pomocy. Więc nawet jeśli przegapisz i będziesz musiał uciekać, pomoc dotrze do lokalizacji Twojego telefonu.

Najlepsze narzędzia do samoobrony dla kobiet znajdują się na tej liście, wystarczy znaleźć to, które ma dla Ciebie największy sens. Właściwie polecam użycie kombinacji czegoś subtelnego i czegoś głośnego.

 

Inne Kategorie https://tutajkupisz.pl/kategoria/