Sprawdzamy Ile kosztuje dmuchaniec? 12 najlepszych dmuchańców

Sprawdzamy Ile kosztuje dmuchaniec dla dzieci?

Sprawdzamy ile kosztuje dmuchaniec? Średniej wielkości dmuchany zamek dla dzieci kosztuje ok. 1200zł. A oferty Sprzedam Małe dmuchańce dla dzieci zaczynają się  już od 600zł . Decydując się na kupno małego średniego lub dużego dmuchańca dla dzieci warto porównać kilka ofert.

Dmuchańce – oferty sprzedaży z cenami Kliknij tutaj

 

Dmuchańce dla dzieci kupno – 12 najlepszych dmuchanych zamków do skakania: ostateczna lista i oferty sprzedam

Kiedy zaczęliśmy szukać ile kosztuje dmuchaniec, który moglibyśmy postawić na naszym podwórku, szybko nas przytłoczyli. Spędziliśmy godziny na przeglądaniu wszystkich dostępnych opcji “sprzedam”, aby stworzyć tę ostateczną listę najlepszych dmuchanych zamków do skakania.

Najlepsze dmuchańce dla dzieci i dmuchane zamki ze zjeżdżalnią:

 1. Najlepszy ogólnie: Magiczny zamek
 2. Najlepsze dla małych dzieci: Action Air Bounce House
 3. Najlepsze dla dzieci: Big Ol Bouncer Blast Zone
 4. Najlepsze dla dorosłych: Big Bubba Giant Bounce House
 5. Najlepsze w pomieszczeniu: Little Tikes Jump N Slide
 6. Najlepsze na świeżym powietrzu: Little Tikes Shady Jump N Slide
 7. Najlepsze z basenem z piłeczkami: Skok do basenu z piłeczkami
 8. Najlepsze ze zjeżdżalnią: Zamek do skakania na podwórku ze zjeżdżalnią
 9. Najlepsze do wody: Rocky Mountain River Race
 10. Najlepszy budżet: Tanie Dmuchańce
 11. Najlepszy średni zakres: Heavy Duty Slide Bouncer
 12. Best High End: Wet or Dry Mega Bounce House

Poniżej pokażę wam te dmuchańce dla dzieci w akcji oraz ile kosztują. Ale zanim przejdę do bardziej szczegółowych informacji na temat tych dmuchańców, chciałem porozmawiać o najważniejszych rzeczach, które należy wziąć pod uwagę przed zakupem. Jasne, sporządziłem listę najlepszych dmuchańców i dmuchanych zamków ze zjeżdżalnią według mojego standardu, ale upewnijmy się, że wybrany przez Ciebie dmuchany zamek do skakania będzie najlepszym wyborem dla Twoich potrzeb.

 

Oferty sprzedam zamek dmuchany – Na co zwrócić uwagę przy kupnie dmuchańca dla dzieci

Jest kilka rzeczy, które należy wziąć pod uwagę przy zakupie dmuchanego placu zabaw wodnego, które mogą mieć wpływ na to, którą opcję zdecydujesz się wybrać. W końcu przyzwoite odbicie będzie kosztować co najmniej kilkaset złotych, przy czym większe modele przekraczają 1000. Chcesz się upewnić, że Twój dmuchany zamek do skakania jest wystarczająco trwały, aby przetrwać długi czas i może utrzymać ciężar każdego, kto będzie użytkownikiem.

Materiał z jakiego wykonane są dmuchańce oraz ile kosztuje dmuchaniec / dmuchany zamek

Pierwszą rzeczą, na którą zwróciłbym uwagę, jest materiał, z którego wykonane są dmuchańce dla dzieci. Zazwyczaj dmuchany zamek do skakania i zjeżdżalnia będzie wykonana z nylonu lub poliestru oxford, czasami określanego jako tkanina oxford. Oto kilka typowych materiałów wykorzystywanych do dmuchanych zamków:

 • Nylon
 • Płyta winylowa
 • Poliester Oxford
 • Wytrzymały winyl PVC

Ile waży dmuchany zamek?

Przeważnie dmuchany zamek waży od 10kg do 35kg.
Poliestrowa tkanina oxford jest lżejsza i łatwiejsza do przenoszenia niż nylon, ale jest bardziej podatna na rozdarcia. Zwykle nylonowe dmuchane zamki do skakania są wykonane z wytrzymałego materiału nylonowego, który jest bardzo trwały. Ale nylon jest trudniejszy do wyschnięcia, może się wydawać, że nylon zawiera więcej wody niż poliester lub winyl. Więc po pewnym czasie możesz zobaczyć rosnącą pleśń.

Wytrzymały winyl PVC jest najczęściej używany w komercyjnych dmuchanych zamkach do skakania. Wytrzymały winyl PVC jest bardzo trwały, prawie nigdy się nie rozdziera, ale jest bardzo nieporęczny i ciężki. Chociaż są to najmocniejsze dmuchańce ze zjeżdżalnią, nie znajdziesz wielu dmuchańców do ogrodu wykonanych z wytrzymałego winylu PVC. Materiał sprawia, że  dmuchaniec kosztuje zbyt dużo dla przeciętnego właściciela domu.

Najlepszym wyborem będą poliestrowe oxfordy lub nylonowe materiały do zamku dmuchanego. Tego typu dmuchańce do domu i ogrodu są zwykle wzmacniane innym mocniejszym materiałem, takim jak ciężki PVC lub nylon 600D.

Dmuchańce dla dzieci kupno

Pamiętaj tylko, że im lepszy i mocniejszy materiał, tym wyższa cena, którą zapłacisz. Jeśli masz tylko kilka młodych skaczących w domku do skakania, nie będziesz potrzebować drogich materiałów.

Nie powinno to już stanowić problemu, ale warto o tym wspomnieć. Upewnij się, że materiał jest ognioodporny. Zdecydowana większość sprzedawanych obecnie dmuchanych zamków do skakania jest wykonana z materiału ognioodpornego. Ale możesz zostać oszukany, jeśli wybierzesz tanią markę.

Ile kosztuje dmuchany zamek czy rozmiar znacznie podwyższy cenę

Może się wydawać oczywiste, że musisz upewnić się, że dmuchany zamek będzie pasował tam, gdzie planujesz go postawić. Pamiętaj, jeśli potrzebujesz miejsca na dmuchawę i sprawdź wymiary przed kupnem. Częstym problemem dotyczącym rozmiaru, który wiele osób przeocza, jest to, jaki rozmiar ma dmuchany zamek, gdy wszystko jest zwinięte do przechowywania.

Wiele dmuchanych zamków, w których można skakać, całkiem ładnie się spakuje. Ale pamiętaj o tym, jeśli masz ograniczoną przestrzeń magazynową. Najprawdopodobniej będziesz chciał spakować dmuchany zamek ze zjeżdżalnią i odłożyć go na wypadek burzy, a także przechowywać go przez całą zimę.

Wewnątrz lub na zewnątrz

Chociaż wiele dmuchanych placów zabaw będzie można używać wewnątrz lub na zewnątrz. Istnieje kilka popularnych modeli, które są przeznaczone wyłącznie do użytku w pomieszczeniach, a korzystanie z nich na zewnątrz może spowodować utratę gwarancji. Oczywiście wiele dużych dmuchańców dla dzieci na zewnątrz do ogrodu najprawdopodobniej nawet nie zmieści się w twoim domu. Pamiętaj tylko, że istnieją opcje, które będą działać w pomieszczeniach i na zewnątrz, i jakie są Twoje preferencje.

Jeśli planujesz korzystać z dmuchańca  na zewnątrz w ogrodzie, istnieje powód, aby pamiętać o wysokich temperaturach. Upewnij się, że wszyscy są nawodnieni i robią przerwy na wodę podczas korzystania dmuchanego zamku na zewnątrz w ogrodzie.

Limit wagowy

Każdy sprzedawany zamek dmuchany ma limit wagowy. Moja rada jest taka, aby upewnić się, że mały dmuchaniec dla dzieci będzie w stanie pomieścić wszystkie dzieci naraz, a także trochę dodatkowego miejsca dla ich wzrostu. Kiedy dzieci czekają i zmieniają się, nigdy tak naprawdę nie działa tak, jakbyś sobie tego życzył.

Ze względów bezpieczeństwa większość małych dmuchańców do skakania będzie miała również limit maksymalnej liczby osób. Niekoniecznie ze względu na wagę większej liczby osób, ale dostępna przestrzeń jest zbyt mała, aby pewna liczba osób mogła się w niej podskakiwać.

Typowy limit wagi dmuchańców do ogrodu wynosi około 100 kg, przy maksymalnym obłożeniu 3 osób. Większe dmuchańce mogą mieć limit wagi do 300 kilogramów lub więcej. Niektóre z mniejszych dmuchańców do ogrodu ze zjeżdżalnią tolerują tylko 200 funtów i 3 osoby jednocześnie.

Kupno/Sprzedaż/Cena/ile kosztuje dmuchaniec, dmuchany zamek, zjeżdżalnia

Przeciętny dmuchaniec dla dzieci będzie kosztować od 600 do 1500 złotych.  Ile kosztują Większe dmuchańce i dmuchany plac zabaw typu park wodny mogą wynosić od 1200 do 2300 złotych. Duży dmuchany zamek do skakania klasy komercyjnej odpowiedni dla dorosłych może w większości przypadków kosztować ponad 9000 złotych.

Można oczywiście znaleźć dmuchańce, które kosztują dużo mniej, ale przestrzegam przed tanimi opcjami niskiej jakości. Brzmi to jak dobra okazja za połowę ceny czegoś podobnego rozmiaru, ale poświęć trochę czasu na przeczytanie recenzji, a najprawdopodobniej te dmuchane zamki nie posłużą zbyt długo. Skończą na tym, że są stratą pieniędzy.

Dmuchańce, dmuchane zamki i zjeżdżalnie dmuchane na naszej liście to połączenie jakości i ocen w najbardziej przystępnej cenie. Nie twierdzę, że to jedyne dmuchańce na które warto zwrócić uwagę, ale spędziliśmy dużo czasu przeglądając historię wielu ofert typu sprzedam zamek dmuchany.

Akcesoria w zestawie z dmuchańcem

Najważniejszym sprzętem do dmuchanego zamku będzie dmuchawa. Upewnij się, że wiesz, czy dmuchaniec dla dzieci, który zamawiasz, ma w zestawie dmuchawę, czy też musisz ją kupić osobno. To naprawdę trafienie lub chybienie dla tego, niektórzy przychodzą z tym, a niektórzy nie. Uwzględnij to w całkowitych kosztach zamku do skakania, zanim zdecydujesz się na swój wybór.

Najprawdopodobniej będziesz również potrzebować przedłużacza do uruchomienia dmuchawy. Wiele dmuchanych zamków i zjeżdżalni wymaga, aby dmuchawa była podłączona i działała nieprzerwanie, gdy dmuchaniec jest używany. Zaplanuj odpowiednio i zdobądź wystarczająco długi przedłużacz przed konfiguracją. Możesz również rozważyć podłożenie plandeki pod dmuchany zamek w ogrodzie.

Jeśli masz basen z piłeczkami przymocowany do zamku dmuchanego, warto sprawdzić, czy dmuchaniec jest wyposażony w piłki. Nawet jeśli jest trochę, możesz chcieć zdobyć więcej w końcu. Zwykle można znaleźć paczki 200 piłek do basenu online za mniej niż 100 zł. Rozważ dodanie ich paczki do swojego zakupu.

Teraz, gdy znasz już rodzaje rzeczy, na które należy zwrócić uwagę, przejdźmy do bardziej szczegółowych informacji na temat dmuchańców i dmuchanych zamków z naszej listy. Wszystkie te dmuchańce dla dzieci mają wysokie oceny i sprzedawane są w rozsądnych pieniądzach, więc musimy tylko znaleźć odpowiedni dla Ciebie.

 

Uwaga! Podana cena za dmuchaniec, dmuchany zamek i zjeżdżalnię na dzień publikacji wpisu. Obecnie cena może się różnić Ile aktualnie kosztuje dmuchaniec sprawdzisz przechodząc do oferty.

 

1. Najlepszy ogólnie: Magiczny zamek ile kosztuje dmuchaniec

Ten dmuchaniec dla dzieci jest jednym z najpopularniejszych i najwyżej ocenianych dmuchańców. Ma maksymalny limit wagi 195kg i maksymalną liczbę obłożenia 3 osób. Dmuchawa jest dołączona do dmuchanego zamku, więc kiedy dotrze, masz wszystko, czego potrzebujesz, aby od razu go skonfigurować i używać.

Firma oferuje 2-minutowy czas pompowania, co zapewnia szybką i łatwą konfigurację. Nie zajmuje też dużo miejsca do przechowywania, całość zwinięta, zmieści się w torbie. Ten model może być używany zarówno na zewnątrz, jak iw pomieszczeniach, jeśli masz na to miejsce. Uważaj jednak na niskie sufity, ponieważ w pełni napompowany ma 2,8m wysokości.

Materiał
Obszar, w którym dzieci będą skakać, jest wykonany z wytrzymałego komercyjnego winylu. Szwy są podwójne lub poczwórne, co zapewnia ogólnie bardzo solidny dom do odbijania. Ten domek do skakania może być używany na zewnątrz lub w pomieszczeniu, jeśli masz na to miejsce. Ile kosztuje dmuchaniec dla dzieci sprawdzisz tutaj

2. Najlepsze dla małych dzieci: Ile kosztuje dmuchany zamek  Action Air Bounce House

Jest to jeden z mniejszych dmuchanych zamków na liście, ale jest idealny dla małych dzieci. Maksymalny limit wagi wynosi 40kg przy maksymalnym obłożeniu 2 osób. Jest to jeden z lżejszych dostępnych dmuchanych zamków i jest wyposażony w torbę do przenoszenia. Jest to jedna z najlepszych opcji do posiadania w pomieszczeniach ze względu na swój rozmiar.

cena dmuchanego zamku w dniu publikacji wpisu: Ile kosztuje dmuchany zamek aktualnie sprawdzisz tutaj

 

 

A może lepiej wypożyczyć niż kupować? Jaki jest koszt wypożyczenia dmuchańca?

Wynajem lub wypożyczenie dmuchańca to popularne opcje na imprezy, grille, imprezy lub inne spotkania towarzyskie. Ale skąd wiesz, że otrzymujesz najlepszą cenę i jaki zwykle jest koszt wypożyczenia dmuchańca.

Większość wypożyczenia dmuchańca  dla dzieci dotyczy jednorazowo bloków na 4, 6, 8 lub 10 godzin.  Jaki jest koszt wypożyczenia dmuchańca?  Średnia cena za wypożyczenie standardowego dmuchańca wyniesie od 130 zł do 150 zl za godzinę lub można negocjować stawkę za cały dzień. Wynajem większych dmuchańców ze zjeżdżalniami, brodzikami i basenem lub miejscami do wspinaczki kosztuje zwykle od 180zł/h.

Istnieją jednak wyjątki od tych kosztów wynajmu. Sprawdź wpis wynajem dmuchańców na urodziny a może lepiej kupić niż wynajmować

W artykule poruszono takie tematy jak:
Ile kosztuje dmuchany zamek?
Zjeżdżalnia dmuchana sprzedam
dmuchany zamek do skakania
zamek dmuchany sprzedam
Ile waży dmuchany zamek?
dmuchany zamek do skakania
ile kosztuje dmuchaniec
ile kosztuje dmuchany zamek
dmuchańce dla dzieci kupno
Ile kosztują zamki dmuchane dla dzieci?
dmuchańce na urodziny
dmuchany plac zabaw wodny
wodny plac zabaw do ogrodu
basen dla dzieci ze zjeżdżalnią wodny plac zabaw
Ile kosztuje dmuchaniec dla dzieci?