Klatka kennelowa materiałowa dla dużego psa

Bajery dla niemowląt
5/5 - (1 vote)

Klatka kennelowa materiałowa dla dużego psa 90×60  100×70

Materiałowa klatka kennelowa
Jak wybrać odpowiednią klatkę dla dużego psa, wskazówka: wybór materiału

Czy klatka kennelowa materiałowa dla dużego psa będzie w ogóle  dostępna?  Klatki dla psów są wykonane głównie z czterech głównych materiałów: drewna, metalu, plastiku i tkaniny.

Jeśli chodzi o najbardziej atrakcyjne skrzynie, drewno jest na ogół najlepszym wyborem. Pamiętaj jednak, że drewno nie jest najlepszym wyborem dla super gryzaków – może nie tylko zaszkodzić twojej skrzyni, ale może również zaszkodzić twojemu psu. Drewno może być również trudniejsze do czyszczenia, ponieważ jest porowate i może wchłaniać bałagan i zapachy.

Mniej atrakcyjne, ale trwalsze są metalowe klatki kennelowe, które często żadziej się zużywają i są łatwiejsze do czyszczenia. Kolejną zaletą jest to, że wiele wersji jest składanych, dzięki czemu można je łatwo przechowywać lub przenosić. Wiele z nich jest zbudowanych z przegródkami, aby pomieścić psa na wszystkich etapach życia.

Plastikowe klatki dla psa są powszechnie używane w podróży i transporcie, ponieważ można je znaleźć w wielu mniejszych rozmiarach, są łatwe do czyszczenia i dość trwałe.

Wreszcie, klatka kennelowa materiałowa dla dużego psa lub miękkie klatki mają tę zaletę, że można je łatwo przechowywać i transportować (chociaż dla bezpieczeństwa podróży przydałby się taki z ramą) i często są to najlżejsze klatki, więc łatwo je podnieść i przenieść. Są jednak trudniejsze do czyszczenia, jeśli twój pies ma wypadek i mogą zostać poszarpane na kawałki, jeśli twoje szczenię jest zdeterminowane do żucia lub drapania.

Klatka materiałowa dla psa XXL

Przewodnik po rozmiarach klatek dla psów

Dostępnych jest wiele różnych modeli i rozmiarów klatek dla psów i bardzo ważnym krokiem jest wybranie tej, która jest odpowiednia dla Twojego zwierzaka.
Jeśli kupisz za mały, twój pies będzie ciasny i niewygodny. Z drugiej strony, jeśli jest za duży, mogą w końcu wykorzystać jeden koniec skrzyni do spania, a drugi koniec jako łazienkę. Żaden z tych scenariuszy nie jest idealny, dlatego przedstawimy krótkie podsumowanie różnych rozmiarów dostępnych klatek materiałowych dla psa:

M  61x42x49

M/L  76x47x53

L  90x56x63

XL 108x70x77

XXL 122x76x83

 

Najlepsza klatka

Żaden właściciel psa nie chce wracać do domu z przewróconymi koszami na śmieci lub kupą kupy na podłodze. Najlepsza klatka kennelowa materiałowa dla dużego psa jest niezbędna, aby uniknąć takich nieszczęść i pomóc Twojemu zwierzakowi dobrze się rozwijać. Ta klatka jest przytulnym i bezpiecznym miejscem odpoczynku, w którym trzymane są nawet najbardziej ciekawskie psiaki, gdy ich ludzie są poza domem.

Najwieksza klatka kennelowa

Jeśli masz bardzo dużego psa, może być łatwiej kupić kojec lub płot, ale jeśli masz ochotę na najwiekszą klatkę kennelowa do tresury lub stworzenie przytulnego legowiska, znaleźliśmy najlepsze opcje.

Przed zakupem dużej klatki kennelowej dla psa ważne jest, aby znać wymiary swojego psa, w tym szerokość, długość i wysokość — oprócz wagi. Termin „duży” może obejmować wszystko, od labradora po bernardyna, więc sprawdzenie wymiarów przed zakupem ma kluczowe znaczenie.

Idealnie, klatka powinna być wystarczająco wysoka, aby pies mógł w pełni stanąć , wystarczająco szeroka, aby mógł się obrócić i wystarczająco długa, aby mógł się w pełni rozciągnąć .

Transporter dla psa do bagażnika

Niezależnie od tego, czy ty i twój pies podróżujecie razem po świecie, czy po prostu potrzebujecie czegoś, co zaniesie go do weterynarza, transporter dla psa jest przydatnym dodatkiem do akcesoriów dla psów: zapewnia mu bezpieczeństwo podczas podróży samochodem i umożliwia zabranie go w samolotach. Na rynku jest tak wiele rodzajów transporterów dla psów, że nie musisz już używać jego ciężkiej, nieporęcznej skrzyni do transportu. Ale zanim wybierzesz transporter dla psa do bagażnika, oto kilka pomocnych wskazówek.

 

Transporter dla psa na siedzenie samochodu

Jeśli kiedykolwiek prowadziłeś samochód, gdy twój pies ślizgał się na tylnym siedzeniu lub próbował wspiąć się na twoje kolana, wiesz, jak wstrząsające może być wsiadanie za kierownicę bez przypięcia go do specjalnego fotelika samochodowego, klatki lub uprzęży . „Psy rozpraszają uwagę, a kiedy w grę wchodzi jazda, ich rozproszenie uwagi może być wręcz niebezpieczne, dlatego tak ważne jest, aby pies był zabezpieczony w samochodzie”. W stanach takich jak New Jersey i Nowy Meksyk masz prawny obowiązek przytrzymywania psa na tylnym siedzeniu. Oprócz minimalizowania czynników rozpraszających uwagę, zapewnia to Twojemu futrzanemu najlepszemu przyjacielowi bezpieczeństwo w razie wypadku. „Psy są jak dzieci”, właściciel jednej z firm transportowej, który ostrzega, że ​​podobnie jak nie wsadza się dziecka do samochodu bez odpowiedniego sprzętu ochronnego, nie należy wsadź psa do samochodu bez niego.

Dla właścicieli małych, średnich i dużych psów Transporter dla małego psa do samochodu
Klatka kennelowa materiałowa dla dużego psa – Rodzaje

Klatka kennelowa materiałowa dla dużego psa
Klatka kennelowa materiałowa dla dużego psa

Rodzaj nosidełka, uprząż, skrzynia lub siedzisko podwyższające: Rodzaj zakupionego urządzenia zabezpieczającego będzie głównie zależał od wielkości psa. Bardzo duże psy nie zmieszczą się w foteliku samochodowym i mogą nie być przez niego chronione. Chociaż pitbull lub labrador są znacznie mniej delikatne niż pomeranian, im cięższy pies, tym gorsze skutki wypadku będą dla ciebie i dla nich. Tak więc większe psy będą potrzebować innych i bezpieczniejszych urządzeń zabezpieczających niż dla małego psa. „Uprząż działa tylko wtedy, gdy masz małego lub średniego psa” . Jeśli masz psa większej rasy, będzie on bezpieczniejszy w klatka kennelowa materiałowej dla dużego psa lub bagażniku z barierą, która uniemożliwi mu wskoczenie (lub wepchnięcie) na tylne siedzenie.

Ale dla właścicieli małych i średnich psów wybór między fotelikami samochodowymi a uprzężami połączonymi z fotelikami podwyższającymi sprowadza się do preferencji. Jedną z zalet zakupu fotelika samochodowego w stylu przewoźnika jest to, że często można go używać w samolotach i metrze. Niektóre  transportery dla małego psa do samochodu zamieniają się nawet w przytulne legowiska dla psów. Możesz znaleźć zarówno nosidła, jak i siedziska podwyższające, które składają się, aby zapewnić wygodne przechowywanie. Jeśli masz niespokojnego psa, fotelik podwyższający zapewni mu dodatkową wysokość i pozwoli mu wyglądać przez okno samochodu, co może pomóc uspokoić psa i zapobiec chorobie lokomocyjnej. Większość uprzęży przetestowanych w testach zderzeniowych ma zaczepy do smyczy, dzięki czemu można ich używać na spacerach i wędrówkach, a także w samochodzie.

Klatka Kennel dla psa do bagażnika

Jak chronią klatki do bagażnika samochodowego dla psów ?

Decydując się na zakup warto wybrać Bardzo mocne, przetestowane zderzeniowo i odporne na zgniecenia klatki do bagażników samochodowych dla psów są uznawane za najbezpieczniejsze dostępne klatki do transportu psów. To dlatego, że są to jedyne klatki dla psów, które zostały w pełni przetestowane zderzeniowo zgodnie z tymi samymi standardami, co foteliki dla niemowląt i dzieci. Pasują bezpiecznie do bagażnika samochodu i zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić bezpieczeństwo Twojemu zwierzakowi, jednocześnie chroniąc pasażerów i kierowcę.

Klatka dla psa do bagażnika powinna być zbudowana tak, aby absorbować energię powstałą podczas zderzenia. Gwarantuje to, że pies jest w pełni chroniony w bezpiecznej przestrzeni wewnątrz klatki, ale także, że klatka pochłania energię i nie jest wpychana do przodu na tylne siedzenie pasażera, powodując obrażenia pasażerów.

Tylko w bagażniku samochodu czy może też być klatka kennelowa materiałowa dla dużego psa na siedzeniu?

Często jesteśmy pytani, dlaczego klatki do bagażnika samochodowego dla psów nie mogą być używane w innym miejscu pojazdu. Zaleca się aby były używane tylko w bagażniku samochodu. Tylne siedzenie w pojazdach jest tak skonstruowane, aby stanowiło bardzo skuteczną barierę między bagażnikiem a pasażerami w samochodzie, chroniąc ich przed uderzeniem w razie wypadku. Głównym celem klatki  jest zapewnienie bezpieczeństwa pasażerom i ich zwierzętom.

Klatka kennelowa dla psa jaki rozmiar

Czy jesteś świeżo upieczonym rodzicem i zastanawiasz się, jakiego rozmiaru klatki potrzebuje Twój pies? Jeśli nie masz pewności, jaki rozmiar klatki kupić dla swojego psa? Klatki dla psów mają wiele zastosowań, niezależnie od tego, jak Twój pies pojawia się w Twoim życiu – jako nowy szczeniak, młody dorosły czy starszy senior.

Wybór odpowiedniego rozmiaru klatki dla psa zależy od kilku czynników. Właściwa klatka z odpowiednim szkoleniem w klatce może pomóc mu tolerować okresy rozłąki z jego ludzką rodziną i zapewnić bezpieczne miejsce do opuszczenia, gdy nie możesz go nadzorować. A jeśli jeszcze tego nie wiesz, większość psiaków naprawdę lubi mieć miejsce, które mogą nazwać własnym.

Na Portalach ogłoszeniowych takich jak np. OLX Dostępne są setki rozmiarów i stylów skrzynek, a rodzice szczeniąt często są przytłoczeni wyborami i nie mogą sobie z tym poradzić. Wybierając rozmiar klatki odpowiedz sobie na takie pytania:

Jak zamierzasz wykorzystać klatkę dla psa?
Jaki rozmiar klatki jest odpowiedni dla Twojego psa w zależności od wielkości, wagi, rasy i wieku?
Sposoby mierzenia psa pod kątem odpowiedniego rozmiaru klatki
Najlepszy rodzaj klatek dla psów

 

Klatka kennelowa jaka najlepsza – Jak dobrać rozmiar klatki kennelowej

Spraw, aby klatka dla Twojego psa była bezpieczną przestrzenią
Być może zastanawiasz się: „Czy to okrutne trzymać psa w klatce przez całą noc?”.

Chociaż pomysł umieszczenia szczeniaka w klatce może pociągać za serce, ważne jest, aby wiedzieć, że nie jest to wcale okrutne, gdy odbywa się to strategicznie. W rzeczywistości, gdy Twój pies przejdzie odpowiednie szkolenie w klatce, często będzie decydował się w niej leżeć, gdy spędza czas w domu. Staje się ich „bezpieczną przestrzenią” – w rzeczywistości możesz wyposażyć ją w legowisko swojego psiaka, jego ulubione zabawki, a nawet pokrowiec na klatkę, aby było jak najbardziej wygodne.

To powiedziawszy, skrzynia, którą wybierzesz, będzie często używana! Może również zmieniać się w czasie na różnych etapach życia Twojego psa. Na przykład, jeśli masz nowego szczeniaka, możesz chcieć kupić plastikową klatkę dla psa z wyjmowaną tacą ułatwiającą czyszczenie lub składaną metalową klatkę dla psa, która rozszerza się, gdy dorasta do średniego i dużego psa.

Wskazówka: Trening w klatce może również pomóc w nauce korzystania z nocnika i lęku separacyjnego!

Konkluzja: Umieszczenie psa w klatce kennelowej pomaga zapewnić mu bezpieczeństwo. Nie tylko daje Ci pewność, że podczas Twojej nieobecności nie będą mieli wypadków na dywanie ani bałaganu żując buty, ale także, że nie narażają się na niebezpieczeństwo. Nawet jeśli w pełni zabezpieczysz swój dom przed szczeniętami, psy mają sposób na psoty – korzystanie z klatki dla psów może zapewnić ci spokój ducha.

Jaki jest najlepszy rozmiar klatki dla mojego psa?

Możesz określić najlepszy rozmiar klatki dla swojego szczeniaka, mierząc je od przodu do tyłu i od góry do dołu, a następnie dodaj 4 cale do ich pomiarów. Zapewni to, że będzie miał wystarczająco dużo miejsca, aby stać i obracać się, bez zbytniej przestrzeni do zabawy.

Na szczęście wiele pudełek z klatkami dla psów lub ofert online zawiera tabelę rozmiarów. W razie wątpliwości dobrą zasadą jest to, że pies powinien mieć możliwość wejścia do klatki bez kucania i wygodnego obracania się przy zamkniętych drzwiach.

Wskazówka: Nie zapomnij zmierzyć miejsca w domu, w którym planujesz umieścić swoją skrzynkę. Chcesz mieć pewność, że klatka będzie pasować, a Twój pies będzie miał do niej łatwy dostęp!

 

Klatka kennelowa dla maltańczyka -Lęk separacyjny klatka kennelowa

Wskazówki dotyczące szkolenia dla tej rasy

Z natury towarzyskie, Maltańczycy szybko dołączają do imprez. Oznacza to, że prawdopodobnie będą czuć się komfortowo z większością psów i ludzi. Wczesna socjalizacja zapewni płynniejsze przejście do nowych sytuacji zarówno ze zwierzętami domowymi, jak i ludźmi.

Są niezwykle inteligentne, co oznacza, że ​​szybko wychwytują wskazówki i sztuczki. Jednak wiedzą również, jak uzyskać to, czego chcą od swoich ludzi i wymagają ciągłego szkolenia, aby utrzymać ich w ryzach. Maltańczycy często najlepiej reagują na szkolenie oparte na nagrodach, które mogą mieć formę smakołyków lub jawnego pozytywnego wzmocnienia. Potrafią być uparte, więc wtedy przydadzą się nagrody.

Ponieważ mogą cierpieć z powodu lęku separacyjnego, warto pracować nad jego łagodzeniem na bieżąco. Pomocne może być szkolenie w zakresie klatek – wcześnie nawiąż pozytywne relacje między nimi a ich kojcem. Następnie zostaw je w skrzyni na krótkie okresy czasu, powoli zwiększając je do dłuższych okresów. Nie używaj skrzyni jako formy kary i nagradzaj je tylko wtedy, gdy wejdą do swojej skrzyni, a nie kiedy wyjdą. Aby złagodzić lęk separacyjny, eksperci często zalecają układanie puzzli, aby utrzymać ich zaangażowanie.

Klatka kennelowa dla boksera

Przyprowadzenie do domu nowego psa, zwłaszcza szczeniaka boksera, jest zawsze ekscytujące. Jednak na Twojej liście kontrolnej jest wiele rzeczy do kupienia. Na przykład jednym z najważniejszych jednorazowych zakupów dla boksera jest klatka dla psa.

Klatki kennelowe dla boksera powinny być solidne, dobrze zbudowane, bezpieczne dla psa, wygodne i mieć wiele wspaniałych funkcji ułatwiających życie. Powiedziawszy to, znaleźliśmy najlepsze klatki dla psów dla bokserów w bardzo rozsądnej cenie.

Korzyści z klatki dla bokserów:

Wśród niektórych właścicieli psów panuje przekonanie, że szkolenie w klatce jest okrutne dla twojego psa. Jednak to nieprawda. Klatki dla psów są faktycznie zalecane przez lekarzy weterynarii z różnych powodów i korzyści.

Na początek – jeśli przynosisz do domu szczeniaka boksera, musisz przeprowadzić włamanie dla nowego psa. O ile nie masz nic przeciwko temu, by Twój pies biegał po całym domu, ten krok jest kluczowy w szkoleniu szczeniąt.

Psy nie lubią brudzić miejsca, w którym śpią, co oznacza, że ​​bokser prawdopodobnie nie będzie „robił swoich interesów” w klatce dla psów. Skrzynie nauczą bokserów, jak kontrolować pęcherz i jelita.

Ponadto klatki dla psów zapewniają Twojemu bokserowi „bezpieczną przystań”. Wbrew przekonaniu dzikie psy nie chodzą bez celu jak koczownicy. Zamiast tego szukają małego legowiska, które zapewnia im wygodę i bezpieczeństwo. Klatka kennelowa zrobi to samo z twoim Boxerem.

I wreszcie, posiadanie klatki dla psa może pomóc nauczyć twojego Boksera, aby żuł tylko swoją własność. Oznacza to, że wszystko, co włożysz do klatki, może „przeżuwać” podczas fazy ząbkowania.

To tylko niektóre z wielu wspaniałych korzyści płynących z treningu boksera w klatce. Aby przeczytać więcej korzyści, możesz sprawdzić ten artykuł.

Rozmiar boksera

Boksery to psy z pogranicza średnich i dużych rozmiarów.
Tak więc zwykle rosną dość szybko jako szczeniak. W rzeczywistości bokser na ogół osiąga pełny rozmiar dorosłego osobnika do 14 miesiąca.

Płeć Wzrost Waga
Mężczyzna 22-25 cali 60-70 funtów
Kobieta 21-24 cali 55-64 funtów
Należy pamiętać, że te liczby są średnimi wartościami dla rasowego boksera. Zarówno wzrost, jak i waga mogą się różnić w zależności od genetyki i psa. Jednak większość bokserów mieści się w tym zakresie.

Klatka kennelowa dla boksera  – Rozmiar

W oparciu o średni wzrost i wagę rasy, zalecamy zakup 42-calowej klatki dla psa dla boksera. Możesz uciec z mniejszą skrzynią dla mniejszego lub żeńskiego boksera, ale 42-calowa skrzynia jest bezpieczna.

Jeśli przynosisz do domu szczeniaka boksera, na początku poczujesz się dziwnie, umieszczając psa w tak dużej klatce. Jednak zawsze zalecamy zakup klatki dla psa w pełnym rozmiarze dla dorosłego psa.

Największym błędem popełnianym przez właścicieli przy zakupie skrzynek jest kupowanie rozmiaru dla szczeniaka. Te psy szybko rosną, a przez pierwszy rok będziesz kupować wiele klatek dla psów.

Rozmiar klatki kennelowej dla Border Collie

A więc wybierasz klatkę dla swojego Border Collie… dobrze trafiłeś! Będąc psem średniej wielkości, łatwo jest pomylić ten wybór. A jeśli to zrobisz, zbyt duża przestrzeń sprawi, że będą używać go jako toalety zamiast miejsca do spania. A za mało miejsca sprawi, że ich klatka będzie niewygodna, a nawet może powodować niepokój i depresję.

Istnieje kilka czynników, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiedniego rozmiaru klatki dla Border Collie. Głównym z nich jest wiek psa, ale kolejnym ważnym czynnikiem jest rodzaj klatki i materiał, z którego jest ona najlepsza.

Jaki rozmiar klatki dla szczeniaka border collie

Najlepsza klatka dla szczeniaka Border Collie to taka, która ma przegrody. W przeciwnym razie będziesz musiał zdobyć małą skrzynię, która nie wytrzyma długo, zanim będziesz musiał ulepszyć jej rozmiar. Następnie przesuwaj przegrodę w miarę wzrostu szczeniaka, zapewniając mu idealną ilość miejsca w klatce.

Gdy szczeniak jest wystarczająco duży, możesz usunąć ostatnią przegrodę. Dlatego najlepszym pytaniem, jakie należy zadać przy wyborze klatki dla Border Collie, jest: Jaki jest odpowiedni rozmiar dla dorosłego Border Collie?

I to jeśli zamierzasz używać go dla nich jako osoba dorosła, a to zdecydowanie ma zalety!

Unikaj kupowania szczeniakowi BC klatki, która będzie pasować do dorosłego szczeniaka, ale bez przegródek, gdy będzie mały. Zbyt dużo miejsca zabierze niesamowity efekt treningu w domu, jaki ma trening w klatce. Poza tym nie da im to poczucia bezpieczeństwa, jakie daje skrzynia o odpowiednich rozmiarach.

Jaki rozmiar klatki dla border collie?

Skrzynia o odpowiednim rozmiarze dla Border Collie to duża 42-calowa skrzynia. Chociaż border collie jest uważany za psa średniej wielkości, 42-calowa klatka z przegrodami jest naszym zdaniem najbardziej odpowiednia. W ten sposób możesz zachować małe rozmiary na potrzeby nauki korzystania z toalety, ale gdy dorosną, będzie wystarczająco dużo miejsca, aby wygodnie się poruszać i spać.

Dokładny rozmiar, który lubimy, to 42 cale na 28 cali na 30 cali. W razie potrzeby możesz uciec z 36-calową skrzynią, ale naszym zdaniem nie jest ona idealna. Kiedy mówimy o 42-calowej skrzyni lub 36-calowej skrzyni, mamy na myśli długość tej skrzyni, a nie jej wysokość.

Jeśli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze, kupując mniejszą skrzynkę, weź pod uwagę, że później możesz zdecydować, że jest za mała i tak czy inaczej będziesz musiał kupić większą, co będzie cię kosztować więcej.

 

Klatka kennelowa materiałowa dla dużego psa czy to też Transporter dla psa do samolotu?

Do czego używasz transportera dla psa?

Jeśli transporter dla psa służy tylko do podróży samochodem lub do trzymania go w zamknięciu, gdy wychodzi z tobą, potrzebujesz czegoś lekkiego, łatwego do przenoszenia, łatwego do spakowania i wygodnego dla twojego psa.

Jeśli planujesz latać, linie lotnicze mają surowe przepisy dotyczące przewoźników zwierząt domowych i powinieneś skontaktować się z linią lotniczą. Istnieją wymagania dotyczące rozmiaru i konstrukcji, a nie chcesz dostać się do bramki tylko po to, by odkryć, że linia lotnicza nie wpuści przewoźnika, którego zabrałeś na pokład, dlatego upewnij się czy klatka kennelowa materiałowa dla dużego psa będzie odpowiednia do transportu samolotem.

Zapraszamy również na blog z pomocnymi informacjami o tematyce zoologicznej