STALOWE RAMPY NAJAZDY PODJAZDY rampa najazdowa do busa – przyczepki

5/5 - (2 votes)

RAMPY NAJAZDY PODJAZDY STALOWE rampa najazdowa do busa – przyczepki

RAMPY NAJAZDY PODJAZDY Lekkie, wytrzymałe i antypoślizgowe
 Profile zapewniające doskonałą przyczepność i chwyt
 Idealne do codziennego użytku
 Niska cena – wysoka jakość

RAMPY NAJAZDY PODJAZDY
RAMPY NAJAZDY PODJAZDYRAMPY NAJAZDY PODJAZDY Dane techniczne:
Wymiary: 160 cm x 22,5 cm x 4,5 cm (L / W / H)
Nośność: 200 kg każda
Długość: 160 cm
Szerokość wzrostu: 22,5 cm
Materiał: stal
Waga: 5,5 kg  JEDNA RAMPA

Sugerowana cena: 170zł

Wraz z ich unikalnymi cechami, wszystkie  nowe RAMPY najazdowe motocyklowe zostały zaprojektowane z myślą o trwałości i jakości, a następnie wykończone w najwyższym standardzie. Wszystkie są spawane za pomocą robota, aby uzyskać solidną, mocną i trwałą konstrukcję oraz przetestowane pod kątem zgodności z aktualnymi wytycznymi BHP. Jesteśmy tak pewni, że możesz polegać na jakości naszych ramp, że na wszystkie oferujemy roczną gwarancję.

Oprócz tego, że są solidne i trwałe, nasze nowe RAMPY NAJAZDY PODJAZDY motocyklowe zostały zaprojektowane tak, aby były łatwe w transporcie i przechowywaniu. Doskonale nadają się do motocykli, quadów, quadów, samojezdnych kosiarek i innych maszyn ogrodniczych. Wiemy, jak ważne jest, aby rampy te można było łatwo załadować i przechowywać w samochodach dostawczych, a także szybko i łatwo ustawić w razie potrzeby.

Jeśli planujesz jeździć swoim ATV lub UTV gdziekolwiek poza domem lub musisz przetransportować wózek golfowy na wypad w golfa, ważne jest, abyś miał bezpieczny i wydajny sposób na jego transport. Przy wszystkich dostępnych opcjach ramp załadunkowych oraz prawie niezliczonych markach i modelach ciężarówek, skąd masz wiedzieć, która rampa jest dla Ciebie najlepsza?